• Ново
Новиот Резервоар За Цилиндри Со 1r-Сопирачки Се вклопува во 1990 Година-Форд, Меркур

Новиот Резервоар За Цилиндри Со 1r-Сопирачки Се вклопува во 1990 Година-Форд, Меркур

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Резервоарите За Цилиндри Кардоне Мајстор се достапни одделно, што ви овозможува опција да ја споите оваа ставка со купувањето На Вашиот Главен цилиндар Кардоне Или како заштеда на благодат кога Вашиот Резервоар На Главниот Цилиндар е испукан за време на инсталацијата на главниот цилиндар. Сите Резервоари За Цилиндри Кардоне Се изградени за да ги исполнат или надминат перформансите НА ОЕМ, обезбедувајќи квалитетен производ на кој и вие и вашето возило може да се потпрете. Апликација За Возило : Форд Бик 1995-91, Тандерберд 1992-90; Меркур Пума 1992-90, Самур 1995-91. Обезбедува опција за замена само на резервоарот, намалувајќи ги трошоците за поправка. Сите резервоари го следат оригиналниот дизајн за да обезбедат правилно вклопување и функција. Ги вклучува сите потребни внатрешни сензори за оптимални перформанси, каде што е применливо. Вклучен е комплет за инсталација на гумена шипка за брза и лесна инсталација на главниот цилиндар. Изграден за исполнување или надминување на перформансите На О.Е. М.. Гарантирано вклопување и функција.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84