• Ново
Пригушувач Со Директно вклопување На проток 409 - Ти-Проток-Умерени Агресивни Вклопувања изберете: 2017 - ФОРД Ф РАПТОР

Пригушувач Со Директно вклопување На проток 409 - Ти-Проток-Умерени Агресивни Вклопувања изберете: 2017 - ФОРД Ф РАПТОР

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Компатибилен со 2017-2020 форд Ф-150 Раптор со 3,5 Л екобост мотор.; Дизајниран како пригушувач за замена со директно вклопување за 2017-2020 форд Ф-150 Раптор камиони со 3,5 Л мотор Екобост. Овој лесен за инсталирање пригушувач обезбедува умерено до агресивно ниво на внатрешен и надворешен звук што ќе им се допадне на секој што бара длабока моќна издувна нота. Карактеристики вклучуваат сите 3.00 во. копач-свиткана нерѓосувачки челик цевки спарени со специјално дизајниран двојна 3.00 во. влез/излез директно-преку Пригушувач На Проток За одличен звук и максимални перформанси. Ги користи локациите и врските на фабричката закачалка без никакво сечење или заварување и може да се инсталира за помалку од 30 минути. Ги вклучува сите потребни делови, хардвер и лесни за следење инструкции.; Пригушувач За Изведба "Директно преку проток". Светла 409-Тите Нерѓосувачки Челик Изградба. Умерен до Агресивен Тон на Издувните гасови. Повеќе од 35 Години Квалитет На Проток. Ги користи Локациите На Фабричките Закачалки. Брза И Лесна Инсталација. Доживотна Ограничена Гаранција. Систем за директно вклопување. Одговара Изберете : 2017-2018 ФОРД Ф150 РАПТОР 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84