• Ново
Грижа За Гулаб Помеѓу Миење Суви Листови За Шампон Одете Активни Чаршафи

Грижа За Гулаб Помеѓу Миење Суви Листови За Шампон Одете Активни Чаршафи

Buyers rating:
DEN 95.68

Износ

Притиснато за време по сесијата во салата? Без оглед на причината, сега можете да имате коса што изгледа и се чувствува чиста без да ја миете користејќи го овој безводен шампон. Листовите За Сув Шампон за Гулаби работат со само неколку брзи лизгања и ве оставаат со коса која е волуменирана без бели остатоци.Нашите суви чаршафи за шампон ќе ви заштедат време и ќе ви обезбедат да останете сигурни во начинот на кој изгледа и се чувствува вашата коса. Тоа е совршена нега на коса неопходна за во движење мрсна коса. Кога немате време за целосно миење на косата со вода, сувиот шампон за гулаби брзо помага да се намали мрсното, мрсно чувство на неизмиена коса, оставајќи ја лесна за стилизирање и управување. Масирањето на лист од овој сув шампон за гулаби во корените е се што е потребно за да ја однесете косата од безживотна до жива во моменти. Користете го како сув шампон за мрсна коса што ви остава пригоден начин за заживување на косата помеѓу миењето.Овие чаршафи за сув шампон за гулаби, исто така, доаѓаат со лесен чист мирис, така што ќе можете да уживате во чувството на свежа и чиста коса за неколку секунди. Овој сув шампон Од гулаб Освежи+опсегот За Нега ја освежува вашата коса користејќи состојки кои апсорбираат вишок маснотии, а потоа лесно се четкаат од вашата коса, за да и помогнат да изгледа и да се чувствува чиста, мека и полна со тело. Грижа За гулаб Помеѓу Миење Суви Листови За Шампон Одете Активни 5 Листови НЕГА НА ГУЛАБИ ПОМЕЃУ МИЕЊЕ суви чаршафи за шампон на Гулаб оставете ја косата да изгледа и да се чувствува освежена без миење. ОДЕТЕ ПОДОЛГО ПОМЕЃУ МИЕЊЕТО Сувите листови за шампон апсорбираат вишок масло од косата за да заживеат помеѓу миењето. ПАМЕТЕН ЧУВАР На ВРЕМЕ нашите суви листови за шампон се совршени за денови кога ви недостасува време, секој лист може веднаш да апсорбира масло. ЛЕСНИ За УПОТРЕБА Гулаб Сува Шампон листови работат со само неколку удари и четка потези. Во ДВИЖЕЊЕ, Нашите Чаршафи За Сув Шампон за Гулаби работат за веднаш да апсорбираат масло и делуваат како сув шампон со совршена големина на патување. БРЗО ПОПРАВАЊЕ Масирањето на лист од овој сув шампон во корените е се што е потребно за да ја однесете косата од безживотна до жива во моменти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84