• Ново
Куче Палто Со Темперамент Зимски Куче Палто Руно Куче Јакна Водоотпорен Куче Палто Патент Куче Јакна Кученце Палто Мало Куче Облека Куче Палто Со Рефлектирачки Те?

Куче Палто Со Темперамент Зимски Куче Палто Руно Куче Јакна Водоотпорен Куче Палто Патент Куче Јакна Кученце Палто Мало Куче

Buyers rating:
DEN 703.84

Износ

Материјал : полиестер. Големина Шема. Големина - - - - - - - Назад-Градите - - - - - - Тежина. ХС - - - - - 20см/7.87 " - - - - 30см/11.81"-1-1.5 кг. С - - - - - - 25см/9,84 " - - - - - 35см/13.78"-1.5-2.5 кг. М - - - - - 30см/11.81 " - - - - - 40см/15.75"-2.5-3.5 кг. Л - - - - - 35см/13,78 " - - - - - 45см/17.72"-3.5-4.5 кг. XL - - - - 40cm/15.75 " - - - - - 50cm/19.69"-4.5-5.5 кг. 2 XL - - - - 40cm/15.75 " - - - - - 58cm/19.69"-6-9 килограми. Пакетот Вклучува : . 1 х пет капут. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 3. 1,00 см=0,39" " големина-Ве Молиме прво измерете ги вашите миленици должината На Грбот и Градите пред да ги купите.ако не сте знаеле како да изберете големина, ве молиме слободно контактирајте со нас. Палто за кучиња Со Ремен-Палто За Кучиња и Ремен За Кучиња 2 Во 1 Дизајн, како капут, има водоотпорен слој и топло руно внатрешно, го одржува вашето куче топло. како ремен за кучиња, тој е посигурен и побезбеден од ременот за елек за кучиња, дебелиот капут може да го заштити вашето домашно милениче од hurt.no треба да се грижите за вашето домашно милениче бидете оптоварени со темпераментот. Патент Куче Јакна - дали сте загрижени за вашето домашно милениче не се подготвени да носат палто со патент дизајн, тоа е лесно да се стави на и надвор,патент дизајн ве натера да заштедите многу време и удобно за вашето домашно милениче.патентот може да трае долго кога нежно ќе го користите. Зимски Капут за Кучиња-ако ја купите оваа јакна за кучиња, исто како да купите палто за кучиња и мантил за кучиња. Малото палто за кучиња е водоотпорно,можете да го користите за време на дождови и снежни денови,нема потреба да се грижите дали вашето домашно милениче ќе се навлажни.внатрешноста на палтото е топло руно и памучна облога,доволно е заштитете го вашето домашно милениче од студено време. ДИЗАЈН на РЕФЛЕКТИРАЧКА ЛЕНТА и Патент : дизајн На Рефлектирачка лента И Безбедниот Карабин може да го чуваат вашиот безбеден надвор ноќе.И погодно патент е лесен за земање или исклучување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња

Опис : Одликувајќи се со висококвалитетен материјал и фина изработка, оваа облека за миленичиња може да

DEN 2.67
Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Ре�

DEN 639.84
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33