• Ново
Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични Маици Лето На Дозвола

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични Маици Лето : Сезона : пролет, лето, есенски прилики : Дневно, покажете го случајот, женски стил : женски стил : модни женски врвови боја : Црна,Сина,Вино,Бела,Розова,Сива,Жолта Деколте : о-врат материјал : 95% полиестер 5% Метод НА ЕЛАСТАНСКО ПЕРЕЊЕ : Должина На Машинскиот Ракав : Вклучен Е Пакет Со Кратки Ракави : Женска Секојдневна Маица X 1size Табела : Големина : S Сад : 4 Велика британија : 8 еу : 34 биста : 96cm/37.80" ракав : 17cm/6.69" должина : 68cm/26.77" Големина : M Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 100cm/39.37" ракав : 18см/7.09" Должина : 69см/27.17" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 104см/40.94" ракав : 19см/7.48" должина : 70см/27.56" големина : xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95" Големина : Ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 112см/44.09" ракав : 21см/8.27" должина : 72см/28.35" Големина : Хххл сад : 14 велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 116см/45.67" ракав : 22см/8.66" должина : 73см/28.74" Големина : Ххххл Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 120см/47.24" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13" Големина : Хххххл сад : 18 велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 124см/48.82" ракав : 24см/9.45" должина : 75см/29.53" Забелешка : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Ги Купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторотве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Изработени Од мек и лесен материјал,пријатни и удобни,направете ги овие женски врвови многу удобни против кожата. Обликот на срцето е симпатичен и романтичен, а има многу бои и големини за избор, па дефинитивно има една што ви одговара. Ова Е Толку Основни Маици што треба да ги имате во вашата гардероба. Совршен со хеланки, фармерки, јога панталони и така натаму. Придружете се со убав ѓердан или обетки, со вашата омилена чанта, што ќе направи да изгледате елегантно и убаво. Погоден За Секојдневно Секојдневно, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Забава, На Отворено, Клуб За Носење.Најдобрите Подароци За Жените. Машина или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата

Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн Ве молиме проверете опис на производот за повеќе

DEN 0.67
Јсезмл Летни Врвови За Жени Гроздобер Памучни Ленени Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Цветни Принтови Широки Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јсезмл Летни Врвови За Жени Гроздобер Памучни Ленени Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Цветни Принтови Широки Кошули Со Кружен

? П : дали овој фустан е вистинит за големината? "Ние користиме Азиски големини, кои работат помали 12 од НА

DEN 431.84