• Ново
Ханзидакд Женски Кошули Fall И Зима Тркалезно Деколте Со Долги Ракави Полиестер Плус Големина Печатени Кошули Бели М

Ханзидакд Женски Кошули Fall И Зима Тркалезно Деколте Со Долги Ракави Полиестер Плус Големина Печатени Кошули Бели М

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 55cm/21.65" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 69cm/27.17" Големина : L Биста : 112cm/44.09" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 118cm/46.46" ракав : 58cm/22.83" Должина : 71cm/27.95" големина : xxl Биста : 124cm/48.82" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 72cm/28.35" големина : xxxl биста : 130cm/51.18" ракав : 60см/23.62" должина : 73см/28.74"ханзидакд женски кошули fall И Зима со долги Ракави тркалезно деколте полиестер Плус големина печатени Кошули бели карактеристики : материјал : женските кошули се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и Дишат. Не гледај прекудизајн : Женски Кошули, секојдневен дневен комплет облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стилприлика : Fall И Зима,патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен животсовршен Подарок : Кошули, извонредна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате : Погоден За жени од сите форми и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Spr Зима Пролетен Пол : Женска Пригода : Дневна,Деловна,Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Облека : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Женските Кошули се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат. Не гледам. Дизајн : Женски Кошули, секојдневен дневен салон за облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. Повод : Fall И Зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Совршен Подарок : Кошули, исклучителна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате. Големина : Погоден за жени од сите форми и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката, давајќи ви посигурно шопинг искуство. Услугата за клиенти е онлајн цел ден. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33
Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна �

DEN 270.08
Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00
Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44
Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

DEN 287.84