• Ново
Vga Сплитер Во Надвор VGA Прекинувач Сплитер Синхронизација На Податоци VGA Монитор Прекинувач VGA Сплитер

Vga Сплитер Во Надвор VGA Прекинувач Сплитер Синхронизација На Податоци VGA Монитор Прекинувач VGA Сплитер

Buyers rating:
DEN 1360.00

Износ

vga сплитер 2 во 1 надвор VGA Прекинувач Сплитер Синхронизација На Податоци VGA Монитор Прекинувач VGA Splitters Спецификација : Карактеристики : VGA Прекинувач-Поврзете 2 компјутери со 1 монитор или проектор истовремено за да постигнете синхронизација на податоците. Вга сплитер-1 компјутер има 2 излези на монитори за да се постигне синхронизација на податоците. Приклучок и Игра - овој VGA прекинувач поддржува приклучок и игра. Нема потреба од дополнителен возач. Нема Загуба На Податоци-пренесува податоци целосно без загуба на податоци. Брз Пренос На Податоци-Усвојување голема брзина за да се постигне супер брз пренос на податоци. Широка Компатибилност-Поддржува VGA, XVGA, SVGA, UXGA и мултисинк дисплеј. Спецификација : тип На Производ : VGA Прекинувач Порта : 3 стандард VGA женски 2 во 1 од VGA сплитер : Поддршка 1 во 2 од големината На Пакетот : прибл. 12 х 8 х 3 см/ 4,7 х 3,1 х 1,2 во тежина на Пакетот : 156гр/ 5,5 мл Список На Пакети : 1 х Вга Прекинувач ВГА Прекинувач-Поврзете 2 компјутери со 1 монитор или проектор истовремено за да постигнете синхронизација на податоците. Вга сплитер-1 компјутер има 2 излези на монитори за да се постигне синхронизација на податоците. Нема Загуба На Податоци-пренесува податоци целосно без загуба на податоци. Широка Компатибилност-Поддржува VGA, XVGA, SVGA, UXGA и мултисинк дисплеј. Приклучок и Игра - овој VGA прекинувач поддржува приклучок и игра. Нема потреба од дополнителен возач.

Карактеристики

Производи во категоријата

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33