• Ново
Фудбал HS 305 45R 118V XL гума

Фудбал HS 305 45R 118V XL гума

Buyers rating:
DEN 2530.72

Износ

Добијте врвно ракување и целогодишно влечење со Filsway HS288, гума за замена на сите сезони за седани, удари, минивани и CUV. Агресивната, насочена шема на шара овозможува постојана влечење и перформанси. Grидовите во форма на шеврон и прекриените ребра ја подобруваат влечење на влажни временски услови. Два челични појаси се засилени со најлон капа и две полиестерски плитки за да се промовира подолг живот. Цврсто полнење на мушка помага во ракување и одговорност. Густата шема на SIPE ја зголемува влечење на влажни временски услови. Оптимизираниот контакт -лепенка ги подобрува перформансите за ракување и сопирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сизи Смалуваат Пластични Пакет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сизи Смалуваат Пластични Пакет-

Комплетот За Пластични Додатоци Sizzix Shrink е дизајниран да ја олесни работата со Пластика за Смалување од �

DEN 0.33
Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33
Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80
Окума PCH Прилагодено Врти Прачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Окума PCH Прилагодено Врти Прачка

Прилагодената Шипка За Предење Окума ПЧ е силна, но сепак лесна прачка инспирирана од Автопатот На Брег�

DEN 2989.60
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48