• Ново
Главни сини тропски внатре.

Главни сини тропски внатре.

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за внатрешен двор на отворено. Во перницата има 4 грутки што му даваат сопствен изглед, истовремено обезбедувајќи издржливост што ви овозможува да "fluffup " вашата перница во секое време. Перницата е 20 in. Ширина x 18 in. Длабоко x 3.5 in. Висока и Има 2 комплети врски, што го прави одлично прилагодено за најразлични плетени столици и столици со заоблен бек. Издржливата, полиестерска ткаенина отпорна на временски услови обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Ние користиме 100% полиестерско полнење во нашите перничиња за замена на отворено плетен за да помогнеме во задржување на формата и одржување на долготрајна? Удобност? И поддршка? За време на употреба на отворено .?? Оваа перница на отворено е третирана со УВ и е наменета за употреба на вашиот двор или палуба, Како и да е, препорачуваме да го донесеме во затворено кога врне дожд или кога не се користи за да се зачува неговиот животен век и да се продолжи да изгледа убаво. Димензии : 18 "l x 20" w x 3.5 "H. Само-врски со прицврстување на перница. Одговара на повеќето стандардни плетени столици на отворено. Карактеристики 4 грутки. Трајни, 100 проценти на надворешно полиестерска ткаенина. УВ-третирана за да се спротивстави на избледување. Заштитен третман помага во одвраќање вода. Исполнета со 100 проценти полиестерско влакно за долготрајна удобност. Лесно се чисти со сапун и вода. Координативни предмети што се достапни.

Карактеристики

Производи во категоријата

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67