• Ново
Етикети за адреса за испорака на хартија и плик, правоаголни, 4, неонски жолти, 126 пакувања

Етикети за адреса за испорака на хартија и плик, правоаголни, 4, неонски жолти, 126 пакувања

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Jamем хартија и плик Неон жолт поштенски етикети Етикети мерка 1 1/3 x 4 инчи секоја и се продаваат во чаршафи од 14 етикети во пакувања од 9 листови за вкупно 126 етикети! Овие етикети за само-лепете имаат електрифицирана боја на неонски лимон! Пријателски за печатачот, овие етикети ви овозможуваат да креирате свои етикети за адреса во вашата канцеларија или дома! Користете ги за коверти, кутии, внатрешните корици на книги, единици за складирање додека организираат, и многу повеќе! Овие етикети се исто така без напор лесни за пишување со пенкала или маркери! Уживајте во практичноста и осветленоста на овие впечатливи жолти етикети во вашите испраќања и организирање на напори! Големина : 1 1/3in x 4in Боја : Неон жолта количина : 126 Боја : Неон жолт. Големина : 1,33 x 4 инчи Пријателски етикети за печатач се лесни за создавање и прилагодување . Количина : 126 етикети по пакет (14 по лист, 9 листови) Силно лепило што е лесно да се олупи и нанесува . Постојаното лепило загарантирано да се држи и да остане Ставете на картон, коверти, кутии, пакети, хартија, wallsидови, стакло или метал . Одлично за најголемиот дел од испорака и испраќање, организирање кутии, етикети за отпадоци, организација и налепници во училницата, пополнување и организирање, етикети за вино, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67