• Ново
Се прашуваат девојки на нација 4- Училишен униформа плетен скокач фустан

Се прашуваат девојки на нација 4- Училишен униформа плетен скокач фустан

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Нема повеќе борби околу училишните униформи со забавни и модерни опции како што е Униформата на Училишната униформа за девојчиња Wonder Nation. Направено од мека и удобна француска ткаенина Тери, оваа униформа одобрена стил има предни и задни шевови на принцезата со превртени плети за покачен стил. Со украсни копчиња на панелот за рамо и задниот клуч со еластична јамка, овој униформа скокач има совршена мешавина на стил и алатка. Чудо на нација Девојки Училиште Униформа плетена скокач : 60% памук/40% полиестер француски тери плетен. Предната и задната принцеза шевовите со превртени плети. Декоративно копче за затворање на рамената. Центар за назад клуч со еластична јамка. Достапно во Каки и морнарица. Одобрена училишна униформа. Единствени џемпери и фустани. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00