• Ново
Обновен HP Pavilion 17-G147Cy 17.3 Лаптоп, екран на допир, Windows Home, AMD A4- процесор, 4 GB RAM, 1TB хард диск

Обновен HP Pavilion 17-G147Cy 17.3 Лаптоп, екран на допир, Windows Home, AMD A4- процесор, 4 GB RAM, 1TB хард диск

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Идеално за работа или игра, реновираниот HP Pavilion 17-G147 Cy 17.3 "Лаптопот има AMD A4-6210 процесор и 4 GB меморија. Продавници на фотографии, музика, филмови и повеќе на хард дискот 1 TB. Обновен HP Pavilion 17-G147cy 17.3. "Лаптоп : Клучни карактеристики и придобивки : 17.3" екранот на допир на допир на допир на допир на екранот, HD+ дисплеј. AMD A4-6210 APU квад-јадрен процесор1.8 GHz, 2 MB L2 кеш. на мултимедијална работа. 1 TB SATA Hard Drivestore 666,000 фотографии, 285.000 песни или 526 часа HD видео и повеќе. 6 часа живот на батерија што трае батерија ви дава цел ден да пристапите до вашите фотографии, видеа, музика и документи. Amd Radeon R3 графики со графико До 2048 MB графичка меморија. Тежина : 6,74 фунти дизајн можете лесно да го преземете патот. Филмови на DVD Burner Watch DVD и да прочитате и пишувате ЦД-а и ДВД-а во повеќе формати. до широкопојасен модем со жичен етернет или безжично поврзете се со Wi Fi сигнал или жариште со врската 802.11b/g/n вградена во вашиот компјутер. Дополнителни карактеристики : Преден HP Truevision HD веб-камера со интегрирани дигитални микрофони со двојна низа. Мулти-формат читач на картички за дигитални медиуми. Тастатура во форма на остров со целосна големина со нумеричка тастатура. 2 x USB 3.0 порти, 1 x USB 2.0 порта, 1 x HDMI порта, порта 1 x Ethernet, 1 x приклучок за слушалки/микрофон. 4-клеточна литиум-јонска батерија. Димензии : 1,12 "x 16,49" x 11.29 ". Боја : бледо злато. Софтвер : оригинален Microsoft Windows 10 Home. Опциите за резервна копија и обновување вградени во Windows ви овозможуваат да создадете безбедносни копии на вашите најважни лични датотеки, така што секогаш сте подготвени за најлошото. Поддршка и гаранција : 90-дневна ограничена гаранција за хардвер; 24/7 Техничка помош достапна преку Интернет или бесплатна по телефон. Враќачките дискови не се вклучени (освен ако не е одредено од снабдувачот). Препорачуваме да го користите инсталираниот софтвер за да креирате за да креирате Ваш сопствен ДВД за враќање и резервна копија Првата недела што го користите компјутерот . Што има во кутијата : Адаптер за напојување и AC. Список на нашите додатоци за компјутер, кликнете овде. Трчајте во користениот компјутер и електроника за повеќе пари за да потрошите. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не бил сертифициран на производителот, но бил професионално прегледан, тестиран и исчистено од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84