• Ново
Мало Дете Снежни Чизми За Момчиња Девојчиња Деца Зимски Чевли На Отворено Памучни чизми враќање

Мало Дете Снежни Чизми За Момчиња Девојчиња Деца Зимски Чевли На Отворено Памучни чизми враќање

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Препорачана Возраст : 11,5-12 Години Големина : 35 внатрешен дијаметар : 22,5 см/8,86 " ЕУ : 35,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2,5 САД : 3,5 М Погоден За : Големи Деца. Препорачана Возраст : 9,5-10 Години Големина : 32 внатрешен дијаметар : 20,5 см/8,07 " ЕУ : 33,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 13,5 САД : 1,5 М Погоден За : Големи Деца. Препорачана Возраст : 10,5-11,5 Години Големина : 34 внатрешен дијаметар : 22см/8,66 " ЕУ : 34,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1,5 САД : 2,5 М Погоден За : Големи Деца. Препорачана Возраст : 6-7 Години Големина : 29 внатрешен дијаметар : 18,5 см/7,28 " ЕУ : 30 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 11,5 САД : 12,5 М Погоден За : Мали Деца.5 сад : 6,5 метри ПОГОДЕН ЗА : Дете. Препорачана Возраст : 8-9, 5 Години Големина : 31 внатрешен дијаметар : 20см/7,87 " ЕУ : 33 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 13 САД : 1 М Погоден За : Големи Деца.Мало Дете Снежни Чизми За Момчиња Девојчиња Деца Зимски Чевли На Отворено Памучни Чизми Опис изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета за вашето бебе прекрасен и Шармантен дизајн на располагање,направете го вашето бебе поубаво горниот материјал за чевли : ткаенина Отпорна на Дожд + волна + стп кожен Ѓон материјал : Ева+Тип На Затворање На ТПР : Стил На Лизгање : Секојдневен,Моден,содржина на Партиски Пакет : 1 пар чевли за бебиња(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Забелешка : должина на влошка=Должина На Стапалото+0,8 См Ве Молиме Дозволете Грешка Од 1-3мм Поради Рачно Мерење. Препорачана Возраст : 7-8 Години Големина : 30 Внатрешен дијаметар : 19см/7.48 " ЕУ : 31 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 САД : 13 М Погоден За : Мали Деца.51 " ЕУ : 23 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 7 М Погоден За : Мало Дете. Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Препорачана Возраст : 5,5-6 Години Големина : 28 Внатрешен дијаметар : 18 см/7,09 " ЕУ : 29 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 11 САД : 12 Метри Погоден За : Мали Деца. Препорачана Возраст Големина Внатре дијаметар ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Сад Погоден За 18-24 Месеци 22 14см/5. Препорачана Возраст : 3,5-4 Години Големина : 25 Внатрешен дијаметар : 16 см/6,30 " ЕУ : 26,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8,5 САД : 9,5 Метри Погоден За : Мали Деца.27 " ЕУ : 34 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 САД : 2 М Погоден За : Големи Деца.51" ЕУ : 23 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 7 М Погоден За : Дете Препорачана Возраст : 15-18 Месеци Големина : 21 Внатрешен дијаметар : 13.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08