• Ново
Моќ Стоп Пред Лево Еден Акции Замена Дебеломер L2942D

Моќ Стоп Пред Лево Еден Акции Замена Дебеломер L2942D

Buyers rating:
DEN 3239.20

Износ

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Автоспецијалноста На Power Stop За Замена На Сопирачките На ОЕ (Се Продава Поединечно) завртка директно на местото на дебеломерните клешти. Дебеломерот и Држачот се повторно произведени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување и ВИСОКА температура ЕПДМ гума за продолжен век на траење. Доаѓа со се што ви треба за да ја завршите работата, вклучувајќи хардвер за инсталација од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки со висока температура. Моќ Стоп Автоспецијалност Ое Замена На Сопирачките Клешти се совршени за потрошувачот свесен за буџетот во потрага по комплетен дебеломер на сопирачката за замена на залихите! Стоп ЗА напојување еден дебеломер на сопирачката за замена на залиха •сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност •тестиран Притисок за да се спречи протекување •Нови завртки за крварење, хардвер и иглички •завртка директно на местото на дебеломер •Одговара : Предно Лево : Форд Бегство 2017-2014; Мазда 3 2007-2004; Волво С40 2012.

Карактеристики

Производи во категоријата

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски сти�

DEN 2175.84