• Ново
Подобри домови и градини Прескот 15 Декоративни пластери за надворешна смола, црвена глина

Подобри домови и градини Прескот 15 Декоративни пластери за надворешна смола, црвена глина

Buyers rating:
DEN 1351.52

Износ

Не треба да имате зелен палец за да имате убави растенија со Prescott 15 ”пластери од подобри домови и градини. Овој привлечен тенџере е совршен за држење и прикажување на вашите омилени цвеќиња, растенија и билки. Издржливиот дизајн мери 15 инчи во дијаметар до 11,5 инчи висок, така што е опремено да има голем број на растенија и цвеќиња со средна големина. Loveе го сакате начинот на кој црвената глина и боењето со чоколадо се мешаат во вашиот двор или градина, додавајќи природен допир на шик декор. Атрактивниот засадувач држи и прикажува цвеќиња, растенија и билки. Совршен за вашиот дом, двор или градина. Дво-тон црвена глина и чоко-боење изгледаат природно и шик. Мерки 15.04 во W x 15.04 во L x 11.6 во (38,2 cm x 38,2 cm x 29,5 cm). Гордо направено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84
Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00