• Ново
Боја на убовта Carat T.W. Дијамант Стабилен опсег во 10к бело злато

Боја на убовта Carat T.W. Дијамант Стабилен опсег во 10к бело злато

Buyers rating:
DEN 6784.00

Износ

Медисон стабилна боја на loveубовниот оригинален природен дијамант во 10 карат бело злато е инспирирано од авенијата Медисон во Newујорк. Кул софистицираност и треперлива искра! Тркалезни дијаманти со мал дијамант исечен од принцезата дава уникатен изглед. Овој класичен бенд може да се носи како моден прстен, надарен како ветувачки бенд или може да се спари како свадбен бенд со која било од асортиманот на бојата на loveубовните прстени за да се создаде уникатен сет на невести! Скриено во полето е специјална картичка со порака за убов. Скапоцен камен : Дијамант. Метал : 10kt злато. Квалитет на дијамант : I3. Облик на дијамант : Принцеза и круг. Поставување на дијаманти : Канал и микро Пав. Метална боја : Бела. Пол Жена. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија. Тежина на дијамант : 0,20 КТ. Прави внимателен подарок за свадба, ангажман, ветување и годишнина. Тоа е класичен, елегантен, безвременски и трендовски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84
Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33