• Ново
Рејлун Жени Мини Фустани У Вратот Бодикон Фустан Жан-Како Секси Удобна Партија Црна Сива Л

Рејлун Жени Мини Фустани У Вратот Бодикон Фустан Жан-Како Секси Удобна Партија Црна Сива Л

Buyers rating:
DEN 527.68

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Фустани слични На Бодикон Жан Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Издувам Ракав, Бодикон,Длабока У Врат : Црна Сива, Сива, Светло Сина, Темно Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот У : Должина На Мини Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Боемски Цветен Краток Фустан. Длабоко V Вратот И Возбуда Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Појас, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан сличен На Жан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан со Бодикон сличен На Жан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мини Фустан Со Врат, Тенок Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Еднобојна Боја, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Мини Фустан Со Цврста Боја Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84