• Ново
Фустани За Жени, Божиќен Фустан За Џемпер Со Долги Ракави Со Кружен Врат За Жени Замав Јуниори Моден Фустан За Тело За Жени

Фустани За Жени, Божиќен Фустан За Џемпер Со Долги Ракави Со Кружен Врат За Жени Замав Јуниори Моден Фустан За Тело За Жени

Buyers rating:
DEN 671.84

Износ

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува женски макси фустани, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Женски летни фустани со женски детали. Не само што е супер удобно, туку е и многу ласкаво и има секојдневен и стилски стил. Овој фустан ќе биде лесен избор за секоја секојдневна секојдневна и свечена пригода од утро до вечер : бранч, работа, црква, релаксирање дома, фотографии од семејството/парот, патување, плажа, секојдневен, шопинг, дружење, меден месец, одмор и професионална и пост-бременост. Кога времето е студено, лесно е да носите тексас јакна! И достапно е во различни бои во класичен стил што ќе одговара на секоја облека во вашиот плакар. Таков симпатичен макси фустан, само спарете го со вашите сандали или потпетици, клинови, чизми. или вашите патики и слоевит ѓердан за да го комплетирате изгледот и подготвени сте да одите! ПОРОПЛ Фустани За Жени, Божиќен Коктел Фустан Со Долги Ракави Со Тркалезен Врат За Жени Замав Јуниори Моден Фустан За Тело За Жени. Големина Табела : Големина : Л Големина : ГОЛЕМИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 54см/21.26" Половината : 92см/36.22" Колк : 116см/45.67" Должина : 106см/41.73"Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31" Ракав : 55СМ/21.65" Половината : 98см/38.58" колк : 122см/48.03" должина : 107см/42.13"големина : Ххл големина : хх-големи сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 116СМ/45.67" Ракав : 56СМ/22.05" половината : 104см/40.94" Колк : 128СМ/50.39" Должина : 108см/42.52"големина : Хххл големина : 3х-големи сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 биста : 120см/47.24" ракав : 57см/22.44" половината : 110см/43.31" КОЛК : 134см/52.76" должина : 109СМ/42.91"ГОЛЕМИНА : ХХХХЛ големина : 4х-големи сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 126см/49.61" Ракав : 58см/22.83" половината : 114см/44.88" колк : 140см/55.12" ДОЛЖИНА : 110см/43.31". Спецификации : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење дали стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Летен и Пролетен удобен материјал, погоден за различни прилик ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан има Краток ракав и V-вратот со цветни печатење за око-фаќање. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пролет И Лето : Женска Пригода : Далиј, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : О-Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат Или Линиски Сув Пакет : 1 Компјутерски Женски Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
Божиќен Женски Класичен Фустан За Чај Фустан Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Коктел Со Појас Фустани За Забави За Лулашки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќен Женски Класичен Фустан За Чај Фустан Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Коктел Со Појас Фустани За Забави За Лулашки

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените Искр�

DEN 2.67
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел

долги фустани за жени,долги цветни фустани за жени,долги празнични фустани за жени 2022 година,долги макс�

DEN 399.84
Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Вратот На Екипажот Печатен �

DEN 319.68
Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан Во А-Линија За Жени Тркалезно Деколте Без Ракави Тенка Чипка Божиќен Фустан За Замав Фустан Без Прерамки Фустан За Печатење

Ироинид АЛинија Фустан За Жени Без Ракави Тркалезно Деколте Тенка Чипка Божиќен Фустан Фустан Без Прер�

DEN 526.08