• Ново
Стакло Врвот Коктел Маса Со Фау Мермер Дното Полица, Јасно И Злато

Стакло Врвот Коктел Маса Со Фау Мермер Дното Полица, Јасно И Злато

Buyers rating:
DEN 1206.08

Износ

Елегантна и софистицирана, Оваа Коктел Маса е уникатно дизајнирана да се додаде во вашата дневна соба. Се одликува со тркалезна силуета со проѕирен стаклен врв и издржлива ламинатна долна полица од вештачки мермер за складирање на додатоци. Златните полирани метални нозе со вкрстена основа додаваат навестување на елеганција. Оваа табела создава прекраснаesетика која ќе го подигне секој декор. Карактеристики Стаклена Горна Коктел Маса Со Полица На Дното Од Вештачки Мермер Чисто стакло топфаукс мермер отворено дно полица со вкрстена потпора нагласена во нијанса на златни витрини тркалезна силуета карактеристики современи стилски мешани конструкции на материјал спецификации боја : Јасна И Златна Димензија : 16" H x 32" W x 33" LWeight : 44,6 фунти - sku : zx9bnz67650 Стакло Врвот Коктел Маса Со вештачки мермер дното полица, јасно и злато.

Карактеристики

Производи во категоријата

44 Модерна Масичка, Еспресо
  • Ново
Оценка на клиентот:

44 Модерна Масичка, Еспресо

Модерна едноставност во своите најдобри, OFM 44 " Модерната Масичка за Кафе обезбедува чист изглед со функ�

DEN 2.67