• Ново
ЈС масичка За Кафе со фиоки, еспресо заврши

ЈС масичка За Кафе со фиоки, еспресо заврши

Buyers rating:
DEN 2159.84

Износ

Определување : 1.Совршен за секоја просторија или простор за живеење; може да се користи како масичка за кафе, држач за печатач или држач за растенија.Црн хардвер обложен со прав3.Димензии : 20 "W x 20" D x 23 " H (50,8 cm x 50,8 cm x 58,4 cm)4.Модел : БХ46-021-199-01детали : стилската масичка е совршена комбинација на стилски стил и удобна функционалност. Чистите линии и богатата завршница во боја на кафе ја прават оваа современа маса добро да се вклопи со различни шеми на бои и повеќето внатрешни или домашни украси; од модерни и современи до класични и традиционални; и сѐ помеѓу . Пространата долна фиока е идеална област за складирање на далечински управувачи; клучеви за автомобили и personal предмети; големата отворена полица обезбедува доволно складирање за списанија; книги итн; можете исто така да го користите за прикажување на удари или спомени, така што горната површина Може да се одржува уредна. Може да се користи во секоја просторија од вашиот дом; од дневната соба или семејната соба до просторијата за игри; дувло или домашна канцеларија и многу повеќе. Лесно е да се собере; така што можете да почнете да уживате речиси веднаш. Лантро ЈС масичка За Кафе со фиоки, еспресо заврши.

Карактеристики

Производи во категоријата

44 Модерна Масичка, Еспресо
  • Ново
Оценка на клиентот:

44 Модерна Масичка, Еспресо

Модерна едноставност во своите најдобри, OFM 44 " Модерната Масичка за Кафе обезбедува чист изглед со функ�

DEN 2.67