• Ново
44 Модерна Масичка, Еспресо

44 Модерна Масичка, Еспресо

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Модерна едноставност во своите најдобри, OFM 44 " Модерната Масичка за Кафе обезбедува чист изглед со функционалноста што ви треба. Модерните линии на оваа масичка беспрекорно ќе се вклопат во дневните соби, простори за рекреација, лоби и простории за прием. Робустен 1.5" дебелиот ламинатен врв обезбедува цврста маса, со модерна атмосфера, која е брза и лесна за составување и чистење. Масичката за кафе во правоаголник доаѓа со прилагодливи лизгалки на подот за израмнување за да помогне во нерамномерните подови и не се во брак. Оваа акцентна табела има димензии 24 "Д х 44" В х 18 " Ч и држи тежина до 260 килограми. Масичката лесно се комбинира со координирачки странични и конзолни маси за целосен изглед и е поддржана Од Ограничената Доживотна Гаранција ЗА вашиот душевен мир. Масичката беспрекорно се вклопува во дневните соби, простори за рекреација, лоби и простории за прием. Робустен ламинат од 1,5 инчи обезбедува цврста маса со модерна атмосфера. Собранието на масичката е брзо и лесно. Врвот на ламинатната маса лесно се чисти со влажна крпа. Прилагодливите лизгалки на подот за израмнување помагаат да се земат предвид нерамните подови и не се нарушуваат. Табелата за акцент има димензии 24" Д х 44 "В х 18" Ч и држи тежина до 260 килограми. Лесно се спарува со координативни странични и конзолни маси за целосен изглед. Масичката е поддржана Од Ограничената Доживотна Гаранција НА ОФМ.

Карактеристики

Производи во категоријата