• Ново
Езли Дрвена Масичка Во стилот На Средината На Векот

Езли Дрвена Масичка Во стилот На Средината На Векот

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

СИЛНА, ЦЕЛОСНО ПРИРОДНА КОНСТРУКЦИЈА ОД ЦВРСТО ДРВО. Дизајниран со простран дрвен врв и бујна двобојна завршница. Модерно преземање на традиционалниот мебел Во Стилот На Средината На Векот, Масичката За Кафе Езли е поддржана од 4 силни пропорционални нозе, стручно под агол од врвот до дното за совршена рамнотежа. Нуди лесна за изградба, без конструкција на завртки. Едноставно пресврт за да ги прикачите нозете на дрвениот врв. Не е потребно дополнително склопување. Масичката За Кафе Езли прави силен, сигурен и практичен додаток на секое домаќинство! Карактеристики : Класичен стил одговара на постојано или привремено седење за секоја пригода. Дизајн на преклопување за транспорт и складирање без напор. Вградените потпирачи за раце обезбедуваат удобност и поддршка. Едноставно инсталирајте го платното и уживајте. Направено со 100% Цврсто Дрво за зголемена издржливост и долговечност. Димензии : 24.5 "W x 17.25" D x 37.75 "H. висина на Седиштето : 18". Големина на задниот капак : 22,5"W x 6" d. големина на капакот на седиштето : 21 "W x 16" D. Не е произведено Во Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата