• Ново
Меридијан Мебел Ад алексис Хром кафе маса

Меридијан Мебел Ад алексис Хром кафе маса

Buyers rating:
DEN 4266.88

Износ

Скулпторски, геометриски нерѓосувачки челик нозе На Меридијан Мебел Ад Алексис Хром Масичка За Кафе се завршени во треперливо сребро. Врвот од калено стакло ви овозможува целосно да ја цените неговата уметничка основа од сите агли. Оваа масичка за кафе е неверојатен декоративен допир сама по себе и дава шик, кохезивен изглед кога е поврзан со други повремени маси во колекцијата Алексис. Димензии : 48 W x 24 D x 16h во. Калено проѕирно стакло врвот. Нерѓосувачки челик рамка. Сребрена нерѓосувачки челик заврши. Отворете ја геометриската основа на нозете. Дел Од Колекцијата Алексис.

Карактеристики

Производи во категоријата