• Ново
Погодност Концепти Оксфорд 36 Квадратна Масичка

Погодност Концепти Оксфорд 36 Квадратна Масичка

Buyers rating:
DEN 2345.92

Износ

Оксфорд 36" Масичката За Кафе По Практични Концепти е одличен додаток на секој дом. Достапно во повеќе завршетоци сигурно ќе го надополни секој домашен декор. Одликувајќи се со долна полица која обезбедува многу простор за прикажување колекционерски предмети или секојдневни потреби со лесен пристап. Исто така, многу пространа маса, нема да треба да барате дополнителна просторија. Достапни се и координативни парчиња, продадени одделно. Карактеристики : Достапно во повеќе завршетоци. Долна Полица за Дополнително Складирање. Пространа Маса Од 36 Инчи. Го надополнува секој Декор. Брзо И Лесно Поставување. Вкупни Димензии На Производот : 35.5 "L x 35.5" W x 17.75 " H.

Карактеристики

Производи во категоријата

44 Модерна Масичка, Еспресо
  • Ново
Оценка на клиентот:

44 Модерна Масичка, Еспресо

Модерна едноставност во своите најдобри, OFM 44 " Модерната Масичка за Кафе обезбедува чист изглед со функ�

DEN 2.67
Бјанка Орев Фурнир Чај Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бјанка Орев Фурнир Чај Маса

Масата За Чај Од Фурнир Од Орев Бјанка Од Армен Лајвинг е уникатен дизајн кој нуди најголем квалитет за �

DEN 2.33