• Ново
Фери-Морс Сее Лесно Магдонос Италијански Гигант Билка Растителни Семиња - Семе Градинарство Полно Сонце

Фери-Морс Сее Лесно Магдонос Италијански Гигант Билка Растителни Семиња - Семе Градинарство Полно Сонце

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Растенијата имаат длабоко зелени, обични лисја кои ќе обезбедат одличен арома на сите ваши копии за готвење. Општо земено повеќе ароматични од витканите сорти магдонос. Растенијата имаат длабоко зелени, обични лисја кои ќе обезбедат одличен арома на сите ваши копии за готвење. Општо земено повеќе ароматични од витканите сорти магдонос. * Расте Најдобро На Полно Сонце • Длабочина На Садење - 1/4 • Растојание На Садење-10 • Денови до Germење-21 - 28. * Денови До Зрелост-75 • Висина На Растението -12-24.

Карактеристики

Производи во категоријата