• Ново
Сквош Петар Пан Ф1

Сквош Петар Пан Ф1

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Минијатурен тип на тава за пети што е месен. Петар Пан е светло зелен и содржи сладок, вкусен вкус. Секое овошје е 2,5-7,5 см (1-3") и може да се бере во одреден временски период. Тие се една од најдобрите сорти на сквош од раковини на пазарот.  тип на пети пети. сладок вкусен вкус. една од најдобрите сорти на сквош од раковини.

Карактеристики

Производи во категоријата