• Ново
Грифон Бегонија Растителни Семиња-Семиња-Декоративно Растение, Домашно Растение

Грифон Бегонија Растителни Семиња-Семиња-Декоративно Растение, Домашно Растение

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Добра сенка фабрика со око-фаќање сребро и зелено зеленило. Одлична фабрика за контејнери што може да се премести во затворени простории во зима за да биде домашно растение. Begonia Цветни Семиња - Gryphon - Pelleted - 100 Семе - Begonia x hybrida Не-ГМО - Хибрид Високо Ртење го Оценувате Семе За : Декоративни & Украсни Лисја Дена до Полна Зрелост : 119 Годишен USDA Hardiness Зона : Годишен Принос, Не се Наменети Да Overwinter Планината Долина Семе Компанија Brand - врвен Квалитет Семиња .

Карактеристики

Производи во категоријата