• Ново
Време и време на краткиот ракав за време на женскиот фустан од вратот V-вратот

Време и време на краткиот ракав за време на женскиот фустан од вратот V-вратот

Buyers rating:
DEN 826.72

Износ

Влезете во замав на нештата со овој проток на фустан од време и TRU. Направено да се врти со здолниште со нивоа на ниво, овој фустан е совршен за ветровито пролетни и летни денови. В-вратот додава елегантен допир што оди од ден во паркот на една вечерна вечера беспрекорно. Само додадете ги омилените чевли и имате лесен изглед за секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : смена; Горе должината на коленото. Ракави : ракави на капа. Затворање : стил на пуловер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Нивото здолниште. V-вратот го издвои фустанот за жени од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67