• Ново
Педорт Женски Секојдневен Кошула Фустан Елементи Женски Плус Големина Флоунс Ширрд Возбуда Полите Фустани, М

Педорт Женски Секојдневен Кошула Фустан Елементи Женски Плус Големина Флоунс Ширрд Возбуда Полите Фустани, М

Buyers rating:
DEN 640.00

Износ

Личност Еднобоен Фустан Едноставен И Исклучителен Дизајн Погоден За Сите Прилики. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата . Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 30х20х2смсајз табела : . Големина : S Биста : 82cm/32.28" Половината : 62cm/24.41" : 84cm/33.07" Должина : 164cm/64.57"Големина : M Биста : 86cm/33.86" Половината : 66cm/25.98" : 88cm/34.65" Должина : 165cm/64.96"Големина : L Биста : 90cm/35.43" половината : 70cm/27.56" : 92cm/36.22" должина : 166cm/65.35"големина : xl биста : 94cm/37.01" половината : 74cm/29.13" : 96cm/37.80" должина : 167cm/65.75" овој неверојатен миди без ракави има нагласено трендовско исечено деколте со асиметрични ремени за рамо, линијата на половината на империјата Заедно со должината на миди може да ги скрие стомакот и колкот, да ве натера да изгледате витко. Одлично за секојдневно, плажа, забава, клуб, семеен собир, свадба, одмор, меден месец итн. Едноставно додадете потпетици, сандали, очила за сонце, обетки, капи, спојка за брилијантен изглед. Нега за перење : се препорачува Машинско перење со торба за перење, рачно перење, не белење, пеглање на ниско ниво, закачување за сушење. Тој е супер мек и лесен, се чувствува удобно за кожата. Совршен туника фустан за хеланки, хулахопки или поставување со палто, јакни, демин фармерки во лето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џоус Фустани Со Кратки Ракави За Жени Модни Жени Цврст Плетен Фустан О-Врат Долги Ракави Дно Плисиран Фустан Секојдневни Фустани

Модни Жени Цврст Плетен Фустан ОВратот Долги Ракави Плисиран Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со

DEN 255.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

Натпревар : Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан погоден за секоја пригода, канцеларија, ра

DEN 462.08
Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Еккаме Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Бохо Цветен Печатен Фустан Летна Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани Зелена

Женски Бохо Цветен Печатен Фустан Летен Маица Без Ракави Плажа Мини Фустани карактеристики : 1.Карактер�

DEN 255.84
Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00