• Ново
Базиреј Женски Врвови Со Долги Ракави Женски Врат На Екипажот Цврста Блуза Обични Лабави Туники Кошули Жолта XL

Базиреј Женски Врвови Со Долги Ракави Женски Врат На Екипажот Цврста Блуза Обични Лабави Туники Кошули Жолта XL

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Женски Долги Ракави Врвови Женски Екипажот Вратот Цврста Блуза Повик Лабава Туника Кошули. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Памучни Ракави : Стил На Ракави Со Долги Ракави : Стил На Долг Ракав : Модел На Вратот На Екипажот : Цврста Дебелина : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Зимска Пригода : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материја : овој летен секојдневен врв е изработен од памук, ултра мек и удобен.Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!. Дизајн : Долг Ракав, Врат На Екипажот, Цврст, Блуза, Секојдневен, додава допир на елеганција, обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност. Натпревар : кошулите за жени лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа.Можете лесно да го напикате дното на горниот дел во панталоните, што ќе направи да изгледате пообично и Помодерно. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна �

DEN 270.08