• Ново
Време и време на извајаниот џегинг со висок пораст на жените

Време и време на извајаниот џегинг со висок пораст на жените

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Кажете здраво на вашето ново секојдневно дно со времето и високиот пораст на женските извајани од глуждот. Тие се изработени од супер-мека ткаенина со двонасочна истегнување за да ве одржуваат удобни и да бидат опремени во текот на суптилно скулптурата и да ја обликуваат вашата фигура. Високиот пораст и должината на глуждот создаваат шик и модерна силуета, додека три пригодни џебови (еден фронт, два назад) се држат до вашиот телефон и додатоци додека сте надвор и околу. Збир на јамки на ременот ги комплетира џегинзите, кои се достапни во разновидни бои за да ја надополнат вашата обична гардероба. Материјал : 65% памук/33% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слабиот фит. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 29 ”се тркалаше со инсејм. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Функционална паричка и џебови на задниот дел. Карактеристики : двонасочно истегнување до скулптури; бод по предниот џеб; Манжетната може да се тркала нагоре или надолу; јамки на појас. Високиот пораст на жените од извајаниот глужд од време и TRU.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Sime Suct on Camo Capri Jeggings

Мора да имате . поздрави на вашите нови омилени дното со џегингс на Тера и Скај Направени од супермека и �

DEN 319.68
Без граници на џегингс на јуниорите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на џегингс на јуниорите

Ниту една граница за влечење на џегинзите не нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност

DEN 959.68
Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Времето и Tru Women's Stather Pleit Jeggings

Лесен стил на влечење и мазна, истегната ткаенина го прави времето и истегнувањето на Tru ги плетеше џеги�

DEN 319.20