• Ново
Сладок Бонбони Промоција

Сладок Бонбони Промоција

Buyers rating:
DEN 240.16

Износ

Карактеристики : . Бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потрошувачка на енергија. Лесната и мини големина добро се вклопуваат во вашиот ушен канал, удобен за носење. Отпорен на пот, не грижете се за прскање вода и пот, слободно уживајте во музиката и спортот. Куќиштето за полнење може да ги наполни и складира слушалките. Со дигитален дисплеј, може да се прикаже преостанатата моќност. Поддржува контрола на допир. Лесно за контрола на музиката и повик. Спецификации : . Број на модел : JS36. Бт Верзија : 5.0. Растојание на пренос : 10м/33фт. Фреквентен Опсег : 40-20кхз. Чувствителност : 106/3db. Импеданса : 32. Време на Репродукција на музика : околу 4 часа (зависи од јачината на звукот на музиката). Време на полнење : околу 1 час. Боја : Црна/Бела. Тежина на пакетот : 75гр/2.18 мл. Пакет Листа : . 1 * Пар Слушалки. 1 * Случај За Полнење. 1 * Кабел За Полнење. 1 * Упатство За Употреба (англиски) бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потрошувачка на енергија. Лесната и мини големина добро се вклопуваат во вашиот ушен канал, удобен за носење. Отпорен на пот, не грижете се за прскање вода и пот, слободно уживајте во музиката и спортот. Куќиштето за полнење може да ги наполни и складира слушалките. Со дигитален дисплеј, може да се прикаже преостанатата моќност. Поддржува контрола на допир. Лесно за контрола на музиката и повик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Alliance Skid Stear 12-16. Е гума

Управувачот на Skid Alliance 906 е совршен за индустриски апликации за лизгање на лизгање Радиусот на рамен шар

DEN 3.33
Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33