• Ново
Сладок Бонбони Промоција

Сладок Бонбони Промоција

Buyers rating:
DEN 240.16

Износ

Карактеристики : . Бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потрошувачка на енергија. Лесната и мини големина добро се вклопуваат во вашиот ушен канал, удобен за носење. Отпорен на пот, не грижете се за прскање вода и пот, слободно уживајте во музиката и спортот. Куќиштето за полнење може да ги наполни и складира слушалките. Со дигитален дисплеј, може да се прикаже преостанатата моќност. Поддржува контрола на допир. Лесно за контрола на музиката и повик. Спецификации : . Број на модел : JS36. Бт Верзија : 5.0. Растојание на пренос : 10м/33фт. Фреквентен Опсег : 40-20кхз. Чувствителност : 106/3db. Импеданса : 32. Време на Репродукција на музика : околу 4 часа (зависи од јачината на звукот на музиката). Време на полнење : околу 1 час. Боја : Црна/Бела. Тежина на пакетот : 75гр/2.18 мл. Пакет Листа : . 1 * Пар Слушалки. 1 * Случај За Полнење. 1 * Кабел За Полнење. 1 * Упатство За Употреба (англиски) бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потрошувачка на енергија. Лесната и мини големина добро се вклопуваат во вашиот ушен канал, удобен за носење. Отпорен на пот, не грижете се за прскање вода и пот, слободно уживајте во музиката и спортот. Куќиштето за полнење може да ги наполни и складира слушалките. Со дигитален дисплеј, може да се прикаже преостанатата моќност. Поддржува контрола на допир. Лесно за контрола на музиката и повик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T

Толку мека и пријатна облечете ја во овие слатки хеланки на Гаранималс, направени во плетена ткаенина о

DEN 208.00
DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00
Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Столици за дневна соба ПУ кожен акцент стол, аукфа единечен тросед модерно суета стол со потпирач за внатрешни работи за домашна

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот на софата во Кент, европски сти�

DEN 2175.84