• Ново
Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња Палта За Зима

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Материјал : . Тип На Ставка : Елек За Миленичиња. Сезона : umn, Зима. Големина : XS/S/M/L/XL/XXL / 3 XL/4 XL/5 XL. Боја : Сина,Црвена,Зелена, Розова. Функција : Топло. Целна Публика : Кучиња. Големина На Куче : Мала,Средна, Голема. Табела со големини : како што е прикажано на сликата погоре. Карактеристики : . 1. Висококвалитетниот материјал е мек и удобен во рацете, пријателски за кожата и дише, а овој капут е безбеден и здрав за сите домашни миленици. 2. Со исклучителен занает, секој детал може да покаже висок квалитет и палтото е отпорно на абење. 3. Дизајнот за задебелување има силна топла способност, што може добро да ги заштити вашите кучиња во зима и студеното време. 4. Хуманизираниот елек без ракави е лесен за носење и полетување, а вашите кучиња можат да дејствуваат послободно. 5. Има доволно големини за избор, а погоден е за мали, средни и големи кучиња. Пакетот Вклучува : . 1 х миленичиња елек. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 3. 1,00 см=0,39" Затворачи На Вратот и Стомакот за Прилагодливо Вклопување. Нетоксична Најлонска Ткаенина,Машина За Перење. Водоотпорен Надворешен Слој/ Мек И Топол Внатрешен Слој.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оцивиеср Жени Бикини Со Висок Струк Рамен Преден Полихроматски Еднобоен Бикини Комплет Костими За Капење Костим За Капење Спортски

Со Рампа : Да Пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите) Пол : Жени...

DEN 0.67