• Ново
Слики за трпезариско столче за истегнување

Слики за трпезариско столче за истегнување

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Изработено е од 85% полиестер и 15% спандекс што е мек, истегнат, удобен и лесен за отстранување. Овој лизгач комбинира класичен изглед со целата мекост на ткаенина со лесна нега за да создаде уникатен спој на удобност и практичност. Лизгачот е машина што може да се мие и може да се исуши за да се задржи свеж и чист. Без напор инсталација и отстранување. Ширина и должина на седиштето на столот 14-18 'и дебелина 1-4' '. Овој печатен столче за трпезарија е изработен од висококвалитетни материјали кои имаат голема еластичност, подобро ја покриваат вашата столица за јадење. 【Лесна грижа】 Сликиот за јадење стол е лесен за чистење, а боите се исто така отпорни и тие нема да избледат по неколку купови миење.Design : Различен уникатен векторски цветен дизајн за подобрување на вашиот пакет за украси за домови Вклучен : 1 x за трпезариско столче ги опфаќа векторот за истегнување на цвеќиња за цвеќиња за столче за столче за столче за столче за столче за седиште во перница; се протега; Отпорен на прашина; Анти-дистинка; убава покривка; Лесно за инсталирање на известување : Поради светлината, резолуцијата на компјутерскиот екран е различна индивидуално кога клиентите ги разгледуваат предметите, боите прикажани на екранот може да се разликуваат од вистинските артикли. 【Мека и издржлива ткаенина】 Изработена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, го прави столчето за јадење поотпорен и издржлив. Тоа е одличен избор за домови со деца и миленичиња. Истегната ткаенина обезбедува целокупна заштита. 【Дом на 10 -минутната преуредување】 Нашите корици ќе ја трансформираат вашата соба во еден момент! Нашите патентирани дизајни се дизајнирани за брза и лесна инсталација.Материјал : 85% полиестер и 15% спандекс, материјал за истегнување 4.Нашиот Subrtex Stretch Vecter Floral Dining Chop Seat Shibion ​​Slipcover со разни бои веднаш ќе го ажурира вашиот мебел со нов, нов изглед. Покријте го стариот, уморен мебел и направете го да изгледа ново. Обезбедената цврста боја го олеснува координирањето со вашата вселенска декорација.Тип : покритие за трпезариско столче; Карактеристики : затегната, декорација на столици за трпезарија, заштитник на седиштата; 3. Тоа е одличен избор за домови со деца и миленичиња; Чувајте го вашиот мебел заштитен од нечистотија и крзно на вашето сакано куче за домаќинство, мачка или кое било милениче. Измерете ја големината пред купувањето. Феации : 100% сосема нов и висок квалитет! 2. Различните бои се олеснети да се координираат со вашата вселенска декорација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84