• Ново
Женски Секси Сплит Костим За Капење Бикини Со Едно Рамо Печатење Мал Свеж Костим За Капење Портокал М

Женски Секси Сплит Костим За Капење Бикини Со Едно Рамо Печатење Мал Свеж Костим За Капење Портокал М

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женски Секси Сплит Костим За Капење Бикини Со Едно Рамо Печатете Мал Свеж КОСТИМ ЗА Капење ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Горниот Дел со прилагодлив ремен за шпагети, отстранлив мек градник поместен, немате долна жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело. Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави. Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Табелата Со Големини е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Стил : Секси,Каузален Пакет вклучуваат : 1сет Костими ЗА Капење КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ ЗА ВРВОТ На Вашиот Бенд Облечен во не-поместен, не-минимизирање на секојдневниот градник, измерете веднаш над бистата со носење мека мерна лента преку грбот на ниво на лента, под секоја рака (лактите надолу), потоа околу предниот дел до цврсто, но удобно Наредете Се Со Тоа Каде Ремените За Градник Се Среќаваат Со Вашите Чаши. СОВЕТ : број или на половина инч? Заокружете до најблискиот парен број. СОВЕТ : дали наместо тоа се измеривте под бистата? Следете ги нашите упатства за мерење над бистата пред да ја внесете Големината на Вашата Лента во Калкулаторот За Совршено Вклопување. Вашата Биста Измерете низ целиот дел од бистата со навојување мека мерна лента преку грбот на ниво на лента и под секоја рака, внимавајте лактите да ви се спуштени и лентата да не се повлече од телото напред. со него е изработен од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Како женска модна облека, не штедиме на еден стил, имаме повеќе стилови на врвови и дното. Овде можете да најдете кој било стил на женска облека што ви треба. Женски летни врвови, пролетни и есенски врвови, зимски палта, џемпери. Јога панталони, комбинезони, шорцеви, фармерки итн. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Искусете ја свежината на летото и станете модел за одење. Достапни се различни стилови и стилови, различни материјали и ткаенини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Склоповите

DEN 4216.32
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00