• Ново
Prandi Taln Etagere, злато

Prandi Taln Etagere, злато

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер. Елегантни агли ја благодат секоја полица, давајќи му на вашиот влез додаден слој панахија. Закривените рабови ја подобруваат талентната уметност на оваа полица на организацијата, обезбедувајќи зачудувачки додаток на вашата канцеларија за внатрешни работи. Поставете книги, врамени фотографии или награди на пет пространи полици додека го ставате веќе прекрасниот простор со оваа стаклена книжарница во вашата канцеларија или влезот. • Висок метал и полица за складирање на стакло • нуди 5 пространи полици • Изградба на мешани материјали • Елегантни криви и агли • Долг, посно профил се вклопува во мали простори • Дневна соба, сала/влез, домашна канцеларија или просторија за прав • Арт деко до глам стил • Заврши за злато • Севкупно : 32 ”W x 14” d x 84,5 ”H • Вклучува хардвер против врвот • Потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата