• Ново
Turkish Blue Evil Eye White Flowers Money Fortune Tree Protection Good Luck Gift

Turkish Blue Evil Eye White Flowers Money Fortune Tree Protection Good Luck Gift

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Големина на дрвото : 6 "(H) x 3 " (w). Изработено од метално дрво, носи среќа, просперитет, обезбедува заштита од секаков вид загуби и ја подобрува моќта на поединецот. Се верува дека ако вашиот злобен амајлија пукна или паузи, тоа ја заврши својата работа да ве заштити од некоја несреќа или лоша среќа и треба да се замени! Застанува самостојно, прави добар подарок за затоплување на куќата турско сино зло, бело цвеќиња пари пари за среќа, заштита од среќа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33