• Ново
Амиско дентон во. Вртливата Бар Столче

Амиско дентон во. Вртливата Бар Столче

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

А повик индустриски жалба Прави Амиско Дентон 30 во. Вртливата Столица за Шипки е задолжителна за вашето ново современо поставување на масата во пабот. Седиштето има потпирач за грб со средна висина направен од широк, свиткан метал со метални жици. Испрскани, аголни нозе го поддржуваат парчето, зајакнато со потпирач за нозе на прстенот. Седиштето е направено од дрво со контурен дизајн за оптимална удобност. Прилагодете го парчето во палетата на бои на вашата соба од достапните опции за завршна обработка. Димензии : 21.5 W x 19.25 d x 37h во. Висина на седиштето : 30 во. Метална рамка. Закривена подигната железница назад. Контурирано дрвено седиште. Седиштето лесно се врти. 10-годишна ограничена гаранција на производителот.

Карактеристики

Производи во категоријата