• Ново
Викторија К лак со рингестони и злато украсување на отворени станови за клинови за пети

Викторија К лак со рингестони и злато украсување на отворени станови за клинови за пети

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Еден пар кратки клинови на Викторија К, дизајниран со елегантен отворен пети во тексиран материјал и симпатичен лак за појавување и ригистони и разубавување на злато низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Women'sенските на Викторија К имаат краток клин. Стипен стил. Краток клин. Дизајниран со елегантен отворен пети. Тексиран материјал симпатичен лак за појавување. Rhinestones и Trim Gold Rellim. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 1.00
Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Toddler Girl Velboa Heagings, големини 12M-5T

Толку мека и пријатна облечете ја во овие слатки хеланки на Гаранималс, направени во плетена ткаенина о

DEN 208.00
Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои...

DEN 456.00