• Ново
Garanimals Toddler Girl Solid Fleece Joggers, големини 2T-5T

Garanimals Toddler Girl Solid Fleece Joggers, големини 2T-5T

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Симпатична и пријатна од горе до дното-чувајте ја целодневната удобна во овие џогери од руно од Гаранималс. Совршено за време на игра, овие панталони за влечење имаат еластична лента за половината и врзани манжетни за дополнителна удобност. Спарете ги со скоро нешто во нејзиниот плакар, од печатени маици до координацијата на џемпери за руно на Garanimals (продадено одделно). Материјал : цврст : 80% памук/20% полиестер; Печатење : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; опседнат манжетна. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојче девојче руно џогери од Гаранималс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67