• Ново
Сет за породилно негување од страна на ламазе со долги ракави, сет за медицински сестри

Сет за породилно негување од страна на ламазе со долги ракави, сет за медицински сестри

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Супер мек и затегнат за мајки-да се биде со врвот дизајниран за медицинска сестра кога ќе пристигне бебето. Оваа негување од страна на породилното сет на Ламазе има панталони со еластична лента за половината за удобност и медицински сестри што може да се повлече или можете да повлечете скриен слој на градите до лесно да го нахрани бебето. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 горе и 1 пар панталони. Врвот : Повлечете или повлечете скриен слој на градите нагоре за лесна медицинска сестра. Панталони : стил на влечење; Еластична половината. 95% рајон/5% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Поставете го породилното негување од страна на ламазе долги ракави и панталони за медицински сестри.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33