• Ново
Бесплатно собрание момчиња со долг ракав Хенли Фули Худи, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња со долг ракав Хенли Фули Худи, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Незапирлив стил. Дизајнирано пространа за да се смести секој потег, ова лого-худи од бесплатното склопување е исечено од мекото, топло руно од памучно мешање. Завршено со аспиратор, Хенли Плакет и кенгур џеб за да се спарат со џемпери или џогири за удобен, трендовски изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Прицврстена аспиратор за контраст. Затворање : стил на пуловер со плакетата Хенли. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур. Карактеристики : лента со ребра на ракави и полите; Во меко, лесно носење руно. Бесплатно собрание Хенли Фули Худи за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84