• Ново
Клерол Природни Инстинкти Веганска Боја За Коса Деми-Трајна Боја На Коса Крем, 2бб Сина Црна

Клерол Природни Инстинкти Веганска Боја За Коса Деми-Трајна Боја На Коса Крем, 2бб Сина Црна

Buyers rating:
DEN 121.12

Износ

Клерол Природни Инстинкти Деми-Трајна Боја На Коса Крем, 2бб Сина Црна, 1 Апликација, Боја За Коса. Откријте вашиот природен начин да блесне! Направени со 80% природни состојки, Природните Инстинкти На Клерол ви даваат наплив на сјајна боја со природен изглед за која можете да се чувствувате добро. Кажете "да" на нежните состојки како кокосовото масло и алое вера и кажете"не" на амонијакот и додадете парабени. Нашата формула без капе крем е дизајнирана да се чувствува повеќе како регенератор и е нежна за сите типови и текстури на коса. Почестете се со боја што ги меша сивите, го зголемува сјајот и трае до 28 миења. Достапно во 37 природни нијанси, така што можете да ја најдете црната, бринетата, русокосата или црвената нијанса тоа си тотално ти. Клерол Природни Инстинкти Деми-Трајна Боја На Коса Крем, 2бб Сина Црна, 1 Апликација, Боја За Коса : Добијте наплив на сјајна боја со здрав изглед и поттик на сјај со 80% природно добиени состојки. Да, кокос и алое вера. Нема амонијак или додадени парабени. Трае 28 мие и мешавини далеку сиви. Формулата за кондиционирање крем е нежна за сите типови и текстури на коса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sumn Industries Surf's Up Iutical Beach Frash

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 159.84