• Ново
Дајко Ск Тајмингот Појас Комп Одговара изберете: 1988 - ФОРД ФЕСТИВАЛ, 1990-МАЗДА ШТИТЕНИК

Дајко Ск Тајмингот Појас Комп Одговара изберете: 1988 - ФОРД ФЕСТИВАЛ, 1990-МАЗДА ШТИТЕНИК

Buyers rating:
DEN 591.20

Износ

Тајмингот Печат Комплет, Dayco Dayco SK0072 Тајмингот Појас Комп Одговара Изберете : 1988-1993 ФОРД ФЕСТИВАЛ 1990-1994 MAZDA PROTEGE 1994-1997 ФОРД АСПИР 1986-1989 МАЗДА 323 1988-1989 МЕРКУР ТРАГАЧ 1992-1993 МАЗДА МХ-3 4 Цил 1,6 Л 1990-1994 МАЗДА 323 4 Цил 1,6 Л 1995 киа сефија 4 цил 1,6 Л 1994 КИА СЕФИЈА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84