• Ново
Империјал скапоцен камен 10К жолта златна круша Исечена сина сафир 1 10ct TW Diamond Halo Halo Ring

Империјал скапоцен камен 10К жолта златна круша Исечена сина сафир 1 10ct TW Diamond Halo Halo Ring

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Изработено во 10к жолто злато Овој прстен прикажува круша исечена природна сина сафир скапоцен камен во центарот, со граница на Милгрин околу неа. Рамка во форма на круша со дијаманти со тркалезна сеча, го приложуваат центарот. Окружни сеча дијаманти ја украсуваат Шанк додавајќи повеќе искра. Дијамантите нудат остар контраст на сините сафири, при што жолтото злато метал го надополнува изгледот. Завршено на светло полиран сјај, овој привлечен сина сафир и дијамантски прстен за жени е секако вреден додаток на нејзината колекција. Природно сино сафир со длабока сина боја . Сина сафир - исечена круша во големина 6x4 mm . цврста поставка за злато 10 K со природен дијамантски акцент од 1/10 CT TDW.

Карактеристики

Производи во категоријата

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08