• Ново
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса Декор, Гноми 4 јули Прослава

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Buyers rating:
DEN 607.84

Износ

Спецификација : . ​Материјал : памучна постелнина. Големина : 13*70ин. Боја : 7 опции. Карактеристики : . 1.Материјал : чаршавот е изработен од памучна и ленена ткаенина, бидејќи чаршавот е лесен, отпорен на брчки и многу издржлив. Тоа е погодно за носење и складирање. 2. Соодветна Големина : совршена големина за тркач на маса-13*70во, што е избор на повеќето паметни потрошувачи. Шалови за комоди може да се користат за квадратни трпезариски маси, правоаголни маси за десерти, тв кабинети, масички за кафе, па дури и кабинети за чевли. 3. Применливи сценарија : свадби на отворено, попладневен чај, семејни вечери во затворен простор, тематски забави, прекрасни знамиња на маса поставени на масата, замислете! Не само што може да ја украси масата, туку и може слободно да се совпадне за да остави убави спомени. 4. Подарок Уметност : Ако не знаете каков подарок да изберете за родителите, пријателите и најблиските За Време На Божиќ, Велигден, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, ве молиме разгледајте ја нашата лукава. 5. Метод на одржување : усвоена е технологија за печатење со Висока дефиниција, што не е лесно да се избледи. Можете да ја измиете машината или рачно да ја миете. Ве потсетуваме да не додавате белило, најдобро е да висат за да се исушат. Пакетот вклучува : . Табела знаме*1. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. 1.Материјал : чаршавот е изработен од памучна и ленена ткаенина, бидејќи чаршавот е лесен, отпорен на брчки и многу издржлив. Тоа е погодно за носење и складирање. 2. Соодветна Големина : совршена големина за тркач на маса-13*70во, што е избор на повеќето паметни потрошувачи. Шалови за комоди може да се користат за квадратни трпезариски маси, правоаголни маси за десерти, тв кабинети, масички за кафе, па дури и кабинети за чевли. 3. Применливи сценарија : свадби на отворено, попладневен чај, семејни вечери во затворен простор, тематски забави, прекрасни знамиња на маса поставени на масата, замислете! Не само што може да ја украси масата, туку и може слободно да се совпадне за да остави убави спомени. 4. Подарок Уметност : Ако не знаете каков подарок да изберете за родителите, пријателите и најблиските За Време На Божиќ, Велигден, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, ве молиме разгледајте ја нашата лукава. 5. Метод на одржување : усвоена е технологија за печатење со Висока дефиниција, што не е лесно да се избледи. Можете да ја измиете машината или рачно да ја миете. Ве потсетуваме да не додавате белило, најдобро е да висат за да се исушат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Новокомесечен Божиќен Тркач На Трпеза, Божиќен Рустикален Тркач На Божиќна Трпеза За Божиќен Празник Роденденска Трпеза Декорација

Совршен Подарок За Украсување На Домот, одличен подарок за загревање на куќата, чаршафи за украсување н�

DEN 3.33
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00