• Ново
Сет На Бело Со Везени Холи Лист Маса Тркач 72

Сет На Бело Со Везени Холи Лист Маса Тркач 72

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Создадете го тоа прекрасно Божиќно чувство, започнете на вашата трпеза. Оваа едноставна бела боја со везен тркач на маса со лисја од холи сигурно ќе го додаде тој дух што дава подароци на вашата маса, исто Така ќе добиете соодветни салфетки за маса што ќе ја комплетираат Вашата божиќна колекција. Задолжителен дом, неверојатен за собирање во затворен простор или вашиот двор и надворешен појадок, ручек или вечера.Карактеристики : Бело Со везена трчачка маса со лисја од холи препорачано за внатрешна употреба само упатства за нега : машина за перење, нежен циклус, сушење на суво ниско ниво. Ниско железо ако е потребно.Табела тркач димензии : 14"L x 72" WTable ткаенина димензии : 20 " l x 20"WMaterial(и) : Памучни белешки : Сет вклучува 6 од прикажаниот предмет плус 1 тркач на маса; вкупно 7 Бели со везен тркач на маса со лисја. Се препорачува само за внатрешна употреба. 1 тркач на Маса е висок 14 инчи на 72 инчи широк. 6 крпа за Маса мери 20 инчи во должина за 20 инчи широк.

Карактеристики

Производи во категоријата

Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе...

DEN 1.00
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00