• Ново
Банана Лист Надворешна Маса Тркач Со Патент, 14

Банана Лист Надворешна Маса Тркач Со Патент, 14

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

DII 100% полиестерски тркачи на маса со патент се совршени за надворешна употреба во пролетните и летните месеци. Овие прекрасни тркачи на маса на отворено лесно се вклучуваат и исклучуваат околу чадорите за маса во дворот за лесни оброци надвор со сенка. Водоотпорниот и отпорен на дамки полиестерски материјал овозможува едноставно чистење. Одлично за СКАРА, забави, летни собири, вечера со семејството и многу повеќе. Боите и дезените се внимателно осмислени и избрани да бидат на точка и во тренд за летните сезони што доаѓаат. Координирајте СЕ со соодветните САЛФЕТКИ И Чаршав DII НА ОТВОРЕНО за целосен изглед. DII 100% Полиестерски Тркач За Маса, Отпорен На Истурање и Водоотпорен за Надворешна Или Внатрешна Употреба, Машина За Перење Со Дупка За Патент И Чадор, (14x72") Лист Од Банана. Користи : Декоративна Поставка За Маса. Вклучува : 1 Тркач На Маса. Инструкции за нега : машинско перење ладно одделно на нежен циклус. Падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Материјал : 100% Полиестер. Земја На Потекло : Кина. Димензии : 72" х 14". Модел # CAMZ38587. DII истури доказ патент маса тркач е 100% полиестер. Мерки 14х72? во големина. Перење во машина, Нежен циклус, сушење на суво ниско и Ниско железо доколку е потребно. Се одликува со класичен дизајн за привлечен изглед. Координирајте СО соодветниот ЧАРШАВ ЗА маса ИЛИ салфетки DII ЗА целосен изглед. Лесно вклучувајте и исклучувајте околу чадорите за трпеза во дворот за лесни оброци надвор со сенка. Користете го овој тркач за маса за да спречите истурање и гребнатини од топли јадења за сервирање на вашата маса, додека сепак додавате стил и талент на вашето искуство за јадење. Овој тркач на маса се нуди во различни големини, така што можете да го најдете вистинското вклопување за вашата маса или да ги координирате сите ваши маси со истиот тркач на маса со шема. DII нуди прекрасни домашни производи, вклучувајќи шармантни прстени за салфетки, подлоги и чаршафи. Кликнете НА ВРСКАТА DII на врвот на страницата за да ги истражите нашите колекции.

Карактеристики

Производи во категоријата

Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Тики Средината На Векот Полинезиски Геометриски Портокалова Црвена Жолта Кафеава Гроздобер Печатење

Тркач На маса Полинезиец Од Средината На Векот Тики Тапа Хаваи Хавајски Памук Сатенсетирајте ја вашата

DEN 1.00
Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дијамант Лен Маса Тркач-Мала Тежина Мека Модерна Елегантна Маса Крпа Тркач Декорација Кујна Маса Тркачи-Џиновска Бела Ајкула

70% Полиестер +30% Постелнина€® Ткаенина За Трчање На Маса ● овој шарен тркач на маса е изработен од 70% пол�

DEN 2.33
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тил Сино Шарени Реси Маса Тркач 14х72

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 3.00
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67