• Ново
Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Граничи Доби Ткаени Маса Тркач, 72

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овие тркачи на маса се совршени за излети, забави, тушеви, вечери, секојдневна употреба и многу повеќе. Одлично за маси за влез, ниски полици за книги, трпезариски маси или други површини на вашиот дом. Сите ТРКАЧИ НА ПАМУЧНА маса DII имаат преклопен раб од 1 инч и митрирани агли. Овие тркачи на маса се перат во машина за лесно чистење и употреба. Координирајте со соодветни САЛФЕТКИ И чаршав ЗА комплетен изглед. Користи : декоративна поставка за маса. Вклучува : Тркач На Маса. Упатства За Нега : Ладно Миење Во Машина, Нежен Циклус. Линија Сува Во Засенчена Област. Не Избелувајте И Не Чистете. Материјал : 100% Памук. Земја На Потекло : Индија. Овој тркач на маса има големина 15х72", соодветна за маса што може да собере 4-6 луѓе. 100% памук, машина за перење, нежен циклус, падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Вашата маса може да биде облечена нагоре или надолу за да создаде совршено место за семејни собири, забави и сезонски настани. Ставете по должина на маси за конзоли, трпезариски маси или маси за влез за веднаш да ја ажурирате секоја просторија. DII нуди асортиман на квалитетни производи за дома и кујна, кликнете НА ВРСКАТА DII на врвот на оваа страница за да истражите повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеав Портокал Задебелени Букви Големи Светли Печати Сопствени Постелнина

Трчач На маса Бохо Лето Цветни Цвеќиња Кафеаво Портокалово Задебелени Букви Голем Памук Сатен Поставет

DEN 191.84
Американа Карирана Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американа Карирана Маса Тркач

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.33
Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лагер Божиќ Маса Тркач Снешко Чаршав Еднократно Садови Знаме Трпезарија Сала Кујна Покритие Аранжман Материјали За Затворен

Опис : Премиум Материјал : тркачот За Божиќна трпеза е изработен од врвна ткаенина, која е отпорна на абе�

DEN 175.84
Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Табела Тркач Салон Шамија, Лен Лопатка Маса Тркачи За Роденден Свадба Партии Или Дневна Трпезариска Маса

Спецификација : ​Материјал : памучна постелнина Големина : 1370ин Боја : 7 опции Карактеристики : 1.Материј�

DEN 607.84
Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Престиж Дамаск 13 70 Тркачи На Маса

Ажурирајте го вашиот домашен декор со овој атрактивен тркач на маса .Декорацијата на масата со атрактив

DEN 1.00
72 во. Снегулка Маса Тркач
  • Ново
Оценка на клиентот:

72 во. Снегулка Маса Тркач

Овој атрактивен и издржлив тркач на маса е изграден од 100% полиестерска ткаенина Дизајнерскиот мотив им�

DEN 2.67