• Ново
Лизбет Кордонет Памук Големина 20-Зебра

Лизбет Кордонет Памук Големина 20-Зебра

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

ПРАКТИЧНИ РАЦЕ - Лизбет Кабел. Совршен за Тетовирање, Плетење и Хеклање оваа 100% памучна нишка е висококвалитетен кордонет со шест врвки, рачно обоен, мерцеризиран, испеан со гас и има извонредно тело што ја држи својата форма. Големина 20, 210иди/192м (0,9 мл/25гр). Увезени. Лизбет Кордонет Памук, Големина 20, Лисја Што Паѓаат : Совршен за тетовирање, плетење и капчиња. 100 проценти памук. Висок квалитет 6-кабел кордонет. Рачно обоена. Мерцеризиран. Гас-пееше. Карактеристики извонредно тело кое ја држи својата форма. Големина 20. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Глонме Дами Дуксери Еластични Половината Џогер Сетови Еднобојна Тренерка Сет Спортски Дише Две Облека Мека Екипажот Вратот Дуксер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Ти

DEN 367.84
Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Рос-Италија Слајд Сандали

Канализирајте кул минималистичка атмосфера Со Рос од Бела Вита Прекрасно изработен Во Италија, овој ед�

DEN 480.00
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84